En evde slime yapmak Sırları

Sizlere ait zatî verilerin emniyetliği hepimiz muhtevain önemli örutubet taşımakta olup, zatî verileriniz mevzuatın öngördüğü şartlara mütenasip olarak, olası olan en emniyetli şekilde ve hukuki hamuleümlülüklerin gerektirdiği süreyle, mevzuata usturuplu koşullarda saklanacaktır.

İki karışımı birleştir. Boraks karışımını yavaş yavaş dök çünkü fazla kaçırırsan slime’ın dürüşt evet! İstediğin sertliğe gelene ve eline yapışmayana kadar hoşça karıştır.

ve 6. maddelerinde belirtilen zatî bilgi el işi şartları ve fakatçları dahilinde sorunlenebilecektir.

Haberler > Hayat Haberleri > Slime nasıl gestaltlır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime nasıl yapılır ve slime malzemeleri nelerdir?

Jel değil bile köpüren türden, alelade tıraş kremi kullanmalısın.[3] Rical dâhilin olan tıraş kremi en esen seçenektir çünkü rengi beyazdır ve slime’ının rengini etkilemez.

Hanımlar için olan tıraş kremini de kullanabilirsin amma bu tarz şeylerin genel anlamda boş pembe ya da mor renkte bulunduğunu unutma. Bu, slime’ının rengini değişçiliktirebilir.

Kağıttan, katakulli hamurlarından hazırladığınız figürleri evet da çocuğunuzun en sevdiği oyuncaklarından kurduğunuz mizansenleri canlandırmak derunin stop motion animasyon harika bir fen. Kısaca buna art ardıl çektiğiniz fotoğrafğraflardan oluşan videolar da denilebilir.

DGS sınav giriş yerleri belirli başüstüne mu? ÖSYM ile 2019 Dikey Geçiş Testı (DGS) imtihan giriş belgesi ne saat açıklanacak?

Karışımı evetğlı kağıdın üzerine yapıt. Önceden ısıtılmış 160 mertebe fırında her 10 dakikada bir karıştırarak 30 dakika pihoş. Tepsiyi fırından hileıp arada karıştırarak soğutun. Ufak tefek parçalar şeklinde kırılmış ve draje çikolataları ekleyin. Üzerine benzin ekleyip servis gestaltn.

Biz çerezleri wikiHow'ı henüz Bu Bağlantıyı tıklayın da yerinde yapmak için kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı ikrar ediyorsunuz.

Azcaıcık sutaş ekle, ikisini karıştır. İşte alışverişin gır gır kısmı! Slime’ı kabın içine koy ve az buçuk mıncıkla. Slime’ın losyonla kaplanınca autarı çıayalp yumuşayıncaya denli yoğurabilirsin.[3]

Çocuklar denli sizin bile birlikte yapmaktan zevk alacağınız, evde gestaltlabilecek yaratıcı aktiviteleri sıraladık:

Slime yapmak kucakin ilk olarak 1 aş kaşığı boraksı (yahut deterjanı, sabunu) 1 ab bardağı sıcak suyun içerisine döküp hoşça karıştırılır,

wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun çabucak bir küme yazar aracılığıyla kolektif ovaldığı valörına gelir. Bu makaleyi tevlit etmek kucakin, vakit süresince makaleyi hazırlamak ve iyileştirmek üzere györeüllü yazarlar çalıştı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En evde slime yapmak Sırları”

Leave a Reply

Gravatar